5
Tips

5 Soovitust, Mis Aitavad Saavutada Soovitud Kaalu Languse
5 Soovitust, Mis Aitavad Saavutada Soovitud Kaalu Languse

Categories:

,

Hei!

Soovid teada 5-te lihtsat nippi, mis aitavad kiiremini kaalust alla võtta?

Sellest artiklist leiad rõõmsa ja lihtsa viisi ihaldatud figuuri ja enesetunde saavutamiseks.

Lõpuosas on samuti magus pakkumise, mis võib olla Sinu jaoks midagi ELU MUUTVAT

Mina olen Hendrik, SharpFit peatreener. 

Olen viimased 12 aastat teinud tööd nii omaenda keha kui ka oma sadade klientidega.

Järjepidev treenimine on aidanud mul “lahti murda” ihaldatud figuuri  ja hea enesetunde koodi.

Olen sadade klientidega töötades välja vorminud strateegiad, mis annavad igale inimesele kontrolli oma kehakaalu üle tagasi, ning tagavad soovitud muutuse.  

Olen treenerina kõrvalt nõustanud uskumatuid edulugusid, kus trenni võhik teeb 12-ne nädalaga läbi suure muutuse, ning võhikust saab iseennast usaldav ja oma kehakaalu üle kontrolli omav isiksus.

  • Anni ja SharpFit Naiseliku Keha Toonimise programm 4x nädalas:

            Tulemuseks tema kehakaalu muutus 108kg pealt 84kg peale

  • Taivo ja SharpFit Kodune Treeningprogramm 3x nädalas:

            Tulemuseks tema kehakaalu muutus 142kg pealt 122kg peale

Minu poole on pöördunud väga palju naisi ja mehi, kes tahavad eelkõige just rasvast lahti saada. 

 

Kaalust alla on populaarne teema, läheme siis nõuannete juurde.

Nõuanded

Liigu rohkem. Jaluta, mine trepist jala üles, kõnni tööle, mine jala poodi. Tee seda, mis aitab Sul olla rohkem aktiivne. Füüsiline aktiivsus on number 1 oluline asjaolu, et kaalust alla võtta. Lisaks sellele, et liigutades Sa põletad kaloreid ning stimuleerid oma ainevahetust, on see kasulik ka Su baasvastupidavusele, mis tähendab, et kui Sa jalutad, siis on Su süda tervem, ning samuti on Sul edaspidi rohkem jaksu ja energiat. Mis on parim viis alustada? 

Võta ette 7-e päevane 10 000 sammu päevas väljakutse!

Anna oma ainevahetusele boost tehes trenni. Pulsi tõstmine, higistamine ning lihaste treenimine on hea strateegia põletamaks kaloreid kiiresti ja efektiivselt. Trenni võiksid teha juba kodus, omaenda keharaskusega.
Joo rohkem vett. Vesi võtab maos ruumi, aidates vähendada näljatunnet. Enne söögi nautimist joo klaas vett ja tõenäoliselt sööd vähem. Selle asemel, et iga kord, kui nälg ligi hiilib, näksida kaloririkkaid toite, hoia veepudel käeulatuses ja võta enne suupisteni jõudmist mõni lonks. Keha hüdreeritud hoidmine suurendab ka energiataset.
Söö kiudainete rikkaid toite. Toidud, mis sisaldavad palju kiudaineid, aitavad Sul täiskõhutunnet hoida, mis sobib ideaalselt kaalu langetamiseks. Kiudaineid leidub ainult taimedest pärinevas toidus, nagu puuviljad ja köögiviljad, kaer, täisteraleib, pruun riis ja pasta ning oad, herned ja läätsed.
Anna oma kehale seda mida ta vajab – ära võta ette mingisuguseid mega trenne või maratone. Ilmselt Su liigesed ei peaks sellele vastu ning see ei ole ka otstarbekas – ei vii sihile. Võiksid tegelikult alustada 3 korda nädalas treenimisega ja 40 minutit korraga.

Miks on nii oluline, et me sellest teemast räägiksime? 

Sest Tervise Arengu Instituudi uuringu andmetel on lausa 40% Eestlastest ülekaalulised ja neist omakorda pooled on rasvunud.

Ma tõesti loodan, et Sina ei ole osa antud statistikast, aga isegi kui oled, siis ma loodan, et Sa ei ole alla andnud, vaid soovid tagasi võita energiat, enesekindlust ja rõõmu oma ellu. 

Nende jaoks, kes soovivad oma olukorda muutnud, olen SharpFit online keskkonda loonud kodused treeningprogrammid, mis sisaldavad endas minu parimaid strateegiaid kaalust alla võtmiseks. 

Uuri nende koduste kavade kohta lisa siit: 

Vaata siia

Olen siin, et inspireerida Sind Su fit keha ja terava mõtteviisi suunas. 

 

Järgmise korrani. Tsau! 💪